S1812R-331J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-331J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812R-331J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 952MA 220 MOHM
Podatkovni listi: S1812R-331J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812R-331J
Številka dela S1812R-331J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 952MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53591 pcs Podatkovni list S1812R-331J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812R-331J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 240MHz
natančen opis 330nH Shielded Inductor 952mA 220 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 952mA Tok - nasičenost -