S1812R-182F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-182F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812R-182F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
Podatkovni listi: S1812R-182F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812R-182F
Številka dela S1812R-182F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16376 pcs Podatkovni list S1812R-182F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812R-182F 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 681mA 430 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Trenutna ocena 681mA Tok - nasičenost -