S1812R-101K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812R-101K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM
Podatkovni listi: S1812R-101K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812R-101K
Številka dela S1812R-101K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60508 pcs Podatkovni list S1812R-101K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812R-101K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 460MHz natančen opis 100nH Shielded Inductor 1.49A 90 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 1.49A