S1812-271F
pregled izdelka
Številka dela: S1812-271F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 1.053A 180 MOHM
Podatkovni listi: S1812-271F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1812-271F
Številka dela S1812-271F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 1.053A 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17718 pcs Podatkovni list S1812-271F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812-271F 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 280MHz
natančen opis 270nH Shielded Inductor 1.053A 180 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 1.053A Tok - nasičenost -