S1812-182K
API DelevanAPI Delevan
S1812-182K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812-182K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
Podatkovni listi: S1812-182K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812-182K
Številka dela S1812-182K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68277 pcs Podatkovni list S1812-182K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN1115TR
S1812-182K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 681mA 430 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Trenutna ocena 681mA