S1812-103F
pregled izdelka
Številka dela: S1812-103F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD
Podatkovni listi: S1812-103F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1812-103F
Številka dela S1812-103F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15253 pcs Podatkovni list S1812-103F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812-103F 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 10µH Shielded Inductor 333mA 1.8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 333mA Tok - nasičenost -