S1210R-271F
API DelevanAPI Delevan
S1210R-271F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210R-271F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 800MA 300 MOHM
Podatkovni listi: S1210R-271F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1210R-271F
Številka dela S1210R-271F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 800MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41914 pcs Podatkovni list S1210R-271F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena S1210R-271F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 290MHz
natančen opis 270nH Shielded Inductor 800mA 300 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost -