S1210R-182K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-182K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210R-182K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
Podatkovni listi: S1210R-182K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1210R-182K
Številka dela S1210R-182K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56530 pcs Podatkovni list S1210R-182K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena DN7913TR
S1210R-182K TR 500
S1210R182K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 95MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 498mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 498mA Tok - nasičenost -