S1210R-153F
API DelevanAPI Delevan
S1210R-153F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210R-153F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: S1210R-153F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1210R-153F
Številka dela S1210R-153F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39369 pcs Podatkovni list S1210R-153F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena S1210R-153F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 23MHz
natančen opis 15µH Shielded Inductor 254mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 254mA Tok - nasičenost -