S1210-562F
API DelevanAPI Delevan
S1210-562F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210-562F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: S1210-562F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1210-562F
Številka dela S1210-562F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44956 pcs Podatkovni list S1210-562F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena S1210-562F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 38MHz
natančen opis 5.6µH Shielded Inductor 352mA 1.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 352mA Tok - nasičenost -