S1210-182F
API DelevanAPI Delevan
S1210-182F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210-182F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM
Podatkovni listi: S1210-182F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1210-182F
Številka dela S1210-182F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 498MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37022 pcs Podatkovni list S1210-182F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena S1210-182F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 95MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 498mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 498mA Tok - nasičenost -