S1210-151K
API DelevanAPI Delevan
S1210-151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210-151K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 979MA 200 MOHM
Podatkovni listi: S1210-151K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1210-151K
Številka dela S1210-151K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 979MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74999 pcs Podatkovni list S1210-151K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena DN1052TR
S1210-151K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 330MHz natančen opis 150nH Shielded Inductor 979mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 979mA