S1210-102F
API DelevanAPI Delevan
S1210-102F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1210-102F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD
Podatkovni listi: S1210-102F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1210-102F
Številka dela S1210-102F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41565 pcs Podatkovni list S1210-102F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1210
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena S1210-102F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 140MHz
natančen opis 1µH Shielded Inductor 635mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S1210-102J
S1210-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 635MA 400 MOHM SMD
Na zalogi: 113315 pcs
Prenesi: S1210-102J.pdf
RFQ
S1210-101K
S1210-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 1.131A 150 MOHM