S1008R-682K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-682K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-682K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 250MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: S1008R-682K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-682K
Številka dela S1008R-682K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 250MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35648 pcs Podatkovni list S1008R-682K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7899TR
S1008R-682K TR 500
S1008R682K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 38MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 250mA 1.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -