S1008R-472F
API DelevanAPI Delevan
S1008R-472F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-472F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: S1008R-472F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-472F
Številka dela S1008R-472F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20549 pcs Podatkovni list S1008R-472F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008R-472F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 42MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Inductor 305mA 1.2 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost -