S1008R-271H
API DelevanAPI Delevan
S1008R-271H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM
Podatkovni listi: S1008R-271H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-271H
Številka dela S1008R-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30942 pcs Podatkovni list S1008R-271H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008R-271H 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 308MHz
natančen opis 270nH Shielded Inductor 900mA 140 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 900mA Tok - nasičenost -