S1008R-223F
API DelevanAPI Delevan
S1008R-223F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-223F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Podatkovni listi: S1008R-223F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-223F
Številka dela S1008R-223F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21335 pcs Podatkovni list S1008R-223F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008R-223F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 18MHz
natančen opis 22µH Shielded Inductor 170mA 6 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -