S1008R-182J
API DelevanAPI Delevan
S1008R-182J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 435MA 600 MOHM
Podatkovni listi: S1008R-182J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-182J
Številka dela S1008R-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 435MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57513 pcs Podatkovni list S1008R-182J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008R-182J 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 66MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 435mA 600 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 435mA Tok - nasičenost -