S1008R-103F
API DelevanAPI Delevan
S1008R-103F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008R-103F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD
Podatkovni listi: S1008R-103F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1008R-103F
Številka dela S1008R-103F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22115 pcs Podatkovni list S1008R-103F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena S1008R-103F 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 29MHz
natančen opis 10µH Shielded Inductor 230mA 2.1 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Trenutna ocena 230mA Tok - nasičenost -