S1008-331K
API DelevanAPI Delevan
S1008-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1008-331K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 865MA 150 MOHM
Podatkovni listi: S1008-331K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1008-331K
Številka dela S1008-331K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 865MA 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39604 pcs Podatkovni list S1008-331K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Shielded Serija S1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN1007TR
S1008-331K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 293MHz natančen opis 330nH Shielded Inductor 865mA 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Trenutna ocena 865mA