S0603-82NF3
pregled izdelka
Številka dela: S0603-82NF3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Podatkovni listi: S0603-82NF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-82NF3
Številka dela S0603-82NF3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5847 pcs Podatkovni list S0603-82NF3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 34 @ 150MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-82NF3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz
natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-82NF2B
S0603-82NF2B
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Na zalogi: 2336 pcs
Prenesi: S0603-82NF2B.pdf
RFQ
S0603-82NF2C
S0603-82NF2C
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 603 pcs
Prenesi: S0603-82NF2C.pdf
RFQ
S0603-82NF3D
S0603-82NF3D