S0603-68NF3
pregled izdelka
Številka dela: S0603-68NF3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Podatkovni listi: S0603-68NF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-68NF3
Številka dela S0603-68NF3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5709 pcs Podatkovni list S0603-68NF3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 34 @ 200MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-68NF3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz
natančen opis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-68NF3C
S0603-68NF3C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Na zalogi: 747 pcs
Prenesi: S0603-68NF3C.pdf
RFQ
S0603-68NF2
S0603-68NF2
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 5208 pcs
Prenesi: S0603-68NF2.pdf
RFQ
S0603-68NF3D
S0603-68NF3D
Na zalogi: 5255 pcs
Prenesi: S0603-68NF3D.pdf
S0603-68NG1
S0603-68NG1
Prenesi: S0603-68NG1.pdf
S0603-68NF3S
S0603-68NF3S
Na zalogi: 727 pcs
Prenesi: S0603-68NF3S.pdf
S0603-68NF2S
S0603-68NF2S
Na zalogi: 623 pcs
Prenesi: S0603-68NF2S.pdf
S0603-68NF3E
S0603-68NF3E
Prenesi: S0603-68NF3E.pdf
S0603-68NF2C
S0603-68NF2C
Na zalogi: 641 pcs
Prenesi: S0603-68NF2C.pdf
S0603-68NF2B
S0603-68NF2B
Prenesi: S0603-68NF2B.pdf
S0603-68NF3B
S0603-68NF3B
Prenesi: S0603-68NF3B.pdf
S0603-68NF2E
S0603-68NF2E
Prenesi: S0603-68NF2E.pdf
S0603-68NF2D
S0603-68NF2D
Prenesi: S0603-68NF2D.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%