S0603-33NF2
pregled izdelka
Številka dela: S0603-33NF2
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Podatkovni listi: S0603-33NF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-33NF2
Številka dela S0603-33NF2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5672 pcs Podatkovni list S0603-33NF2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 37 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-33NF2 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 33nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 2.3GHz
natančen opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-33NF1
S0603-33NF1
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Na zalogi: 4748 pcs
Prenesi: S0603-33NF1.pdf
RFQ
S0603-33NF1B
S0603-33NF1B
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 2248 pcs
Prenesi: S0603-33NF1B.pdf
RFQ
S0603-33NF2E
S0603-33NF2E
Prenesi: S0603-33NF2E.pdf
S0603-33NF2D
S0603-33NF2D
Prenesi: S0603-33NF2D.pdf
S0603-33NF2S
S0603-33NF2S
Na zalogi: 717 pcs
Prenesi: S0603-33NF2S.pdf
S0603-33NF2C
S0603-33NF2C
Na zalogi: 667 pcs
Prenesi: S0603-33NF2C.pdf
S0603-33NF1E
S0603-33NF1E
Prenesi: S0603-33NF1E.pdf
S0603-33NF3
S0603-33NF3
Prenesi: S0603-33NF3.pdf
S0603-33NF2B
S0603-33NF2B