S0603-22NF3
pregled izdelka
Številka dela: S0603-22NF3
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Podatkovni listi: S0603-22NF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-22NF3
Številka dela S0603-22NF3 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5606 pcs Podatkovni list S0603-22NF3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 35 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-22NF3 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 22nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 3GHz
natančen opis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-22NF3C
S0603-22NF3C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Na zalogi: 569 pcs
Prenesi: S0603-22NF3C.pdf
RFQ
S0603-22NF2D
S0603-22NF2D
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 5160 pcs
Prenesi: S0603-22NF2D.pdf
RFQ
S0603-22NF2S
S0603-22NF2S
Na zalogi: 636 pcs
Prenesi: S0603-22NF2S.pdf
S0603-22NF3D
S0603-22NF3D