S0603-151NH2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S0603-151NH2
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Podatkovni listi: S0603-151NH2.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-151NH2
Številka dela S0603-151NH2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8626 pcs Podatkovni list S0603-151NH2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 29 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-151NH2 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.3GHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0603-151NH1D
S0603-151NH1D
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Na zalogi: 7554 pcs
Prenesi: S0603-151NH1D.pdf
RFQ
S0603-151NH3
S0603-151NH3
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7016 pcs
Prenesi: S0603-151NH3.pdf
RFQ
S0603-151NH2S
S0603-151NH2S
Prenesi: S0603-151NH2S.pdf
S0603-151NH2B
S0603-151NH2B
Prenesi: S0603-151NH2B.pdf
S0603-151NH1
S0603-151NH1
Prenesi: S0603-151NH1.pdf
S0603-151NH2E
S0603-151NH2E
Prenesi: S0603-151NH2E.pdf
S0603-151NH1B
S0603-151NH1B
Prenesi: S0603-151NH1B.pdf
S0603-151NH1C
S0603-151NH1C
Prenesi: S0603-151NH1C.pdf
S0603-151NH2D
S0603-151NH2D
Prenesi: S0603-151NH2D.pdf
S0603-151NH2C
S0603-151NH2C
Prenesi: S0603-151NH2C.pdf
S0603-151NH1S
S0603-151NH1S
Prenesi: S0603-151NH1S.pdf
S0603-151NH1E
S0603-151NH1E
Prenesi: S0603-151NH1E.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%