S0603-101NF2E
pregled izdelka
Številka dela: S0603-101NF2E
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Podatkovni listi: S0603-101NF2E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0603-101NF2E
Številka dela S0603-101NF2E Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2330 pcs Podatkovni list S0603-101NF2E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0603
Ocene - Q @ Frek 31 @ 150MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena S0603-101NF2E 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 1.4GHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -