S0402-68NF2
pregled izdelka
Številka dela: S0402-68NF2
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
Podatkovni listi: S0402-68NF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-68NF2
Številka dela S0402-68NF2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5270 pcs Podatkovni list S0402-68NF2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 20 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-68NF2 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Frekvenca - Samozadostna 1.62GHz
natančen opis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1.18 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.18 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0402-68NF2D
S0402-68NF2D
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM