S0402-56NF2E
pregled izdelka
Številka dela: S0402-56NF2E
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: S0402-56NF2E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-56NF2E
Številka dela S0402-56NF2E Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1881 pcs Podatkovni list S0402-56NF2E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 21 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-56NF2E 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz
natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -