S0402-56NF1
pregled izdelka
Številka dela: S0402-56NF1
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: S0402-56NF1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-56NF1
Številka dela S0402-56NF1 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4660 pcs Podatkovni list S0402-56NF1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 21 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-56NF1 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz
natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
S0402-56NF1C
S0402-56NF1C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 521 pcs
Prenesi: S0402-56NF1C.pdf
RFQ
S0402-4N7J3E
S0402-4N7J3E
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
Na zalogi: 8253 pcs
Prenesi: S0402-4N7J3E.pdf
RFQ
S0402-4N7J3
S0402-4N7J3
Na zalogi: 12238 pcs
Prenesi: S0402-4N7J3.pdf
S0402-56NF1D
S0402-56NF1D
Prenesi: S0402-56NF1D.pdf
S0402-56NF1E
S0402-56NF1E