S0402-33NF2
pregled izdelka
Številka dela: S0402-33NF2
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Podatkovni listi: S0402-33NF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-33NF2
Številka dela S0402-33NF2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4865 pcs Podatkovni list S0402-33NF2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 23 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-33NF2 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 33nH
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Frekvenca - Samozadostna 2.35GHz
natančen opis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
S0402-33NF2B
S0402-33NF2B
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Na zalogi: 2167 pcs
Prenesi: S0402-33NF2B.pdf
RFQ
S0402-33NF2E
S0402-33NF2E
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 2194 pcs
Prenesi: S0402-33NF2E.pdf
RFQ
S0402-33NF2C
S0402-33NF2C
Na zalogi: 568 pcs
Prenesi: S0402-33NF2C.pdf
S0402-33NF1
S0402-33NF1
Prenesi: S0402-33NF1.pdf
S0402-33NF1C
S0402-33NF1C
Na zalogi: 663 pcs
Prenesi: S0402-33NF1C.pdf
S0402-33NF2D
S0402-33NF2D