S0402-22NF2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S0402-22NF2
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Podatkovni listi: S0402-22NF2.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S0402-22NF2
Številka dela S0402-22NF2 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4213 pcs Podatkovni list S0402-22NF2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija S0402
Ocene - Q @ Frek 24 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena S0402-22NF2 10 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Alumina Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 22nH
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Frekvenca - Samozadostna 2.8GHz
natančen opis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S0402-22NF2C
S0402-22NF2C
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM