PTHF75R-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF75R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF75R-59H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF75R-59H
Številka dela PTHF75R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8199 pcs Podatkovni list PTHF75R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF75R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 5.9A Tok - nasičenost 6.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF75R-50
PTHF75R-50
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
Na zalogi: 6909 pcs
Prenesi: PTHF75R-50.pdf
RFQ
PTHF75R-59
PTHF75R-59
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH