PTHF50-59VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50-59VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50-59VM.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50-59VM
Številka dela PTHF50-59VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6237 pcs Podatkovni list PTHF50-59VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50-59VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 1.175" (29.84mm) Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 6.9A Tok - nasičenost 8.3A