PTHF10R-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF10R-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF10R-121H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF10R-121H
Številka dela PTHF10R-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6988 pcs Podatkovni list PTHF10R-121H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia (20.83mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF10R-121H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 8.27A Tok - nasičenost 9A