PTHF100R-121
pregled izdelka
Številka dela: PTHF100R-121
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF100R-121.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF100R-121
Številka dela PTHF100R-121 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7296 pcs Podatkovni list PTHF100R-121.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF100R-121 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2MHz
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.24A 65 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Trenutna ocena 3.24A Tok - nasičenost 3.4A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF100R-180SM
PTHF100R-180SM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 920MA 300 MOHM
Na zalogi: 8539 pcs
Prenesi: PTHF100R-180SM.pdf
RFQ
PTHF100R-121VM
PTHF100R-121VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH