PT5R-1000
pregled izdelka
Številka dela: PT5R-1000
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT5R-1000
Številka dela PT5R-1000 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43418 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 0.400" W (25.40mm x 10.16mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT5R-1000 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5µH Unshielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 12.8A Tok - nasičenost -