PT500-2000
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT500-2000
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT500-2000
Številka dela PT500-2000 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12572 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.050" Dia x 0.880" W (52.07mm x 22.35mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT500-2000 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 500µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 500µH Shielded Toroidal Inductor 8A 90 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost -