PT5-1000HM
pregled izdelka
Številka dela: PT5-1000HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT5-1000HM
Številka dela PT5-1000HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39027 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT5-1000HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 12.8A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT50-1020
PT50-1020
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
Na zalogi: 19792 pcs
Prenesi:
RFQ
PT5-800HM
PT5-800HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH
Na zalogi: 36019 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 5UH 7.4A 12 MOHM TH
Opis: FIXED IND 5UH 6.1A 15 MOHM TH
Opis: FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH