PT400-1500HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT400-1500HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT400-1500HM
Številka dela PT400-1500HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21525 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT400-1500HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 400µH
Višina - sedež (maks.) 0.600" (15.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 400µH Shielded Toroidal Inductor 4.7A 180 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 4.7A Tok - nasičenost -