PT25-800HM
pregled izdelka
Številka dela: PT25-800HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT25-800HM
Številka dela PT25-800HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29053 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" Dia (20.32mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT25-800HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.89mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 6.6A Tok - nasičenost -