PT25-1000
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT25-1000
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT25-1000
Številka dela PT25-1000 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28176 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 0.400" W (25.40mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT25-1000 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 10.4A 14 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max
Trenutna ocena 10.4A Tok - nasičenost -