PT10-990HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT10-990HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT10-990HM
Številka dela PT10-990HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26217 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.990" Dia (25.15mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT10-990HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 13.2A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 13.2A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT10-990
PT10-990
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH