PD73R-682M
pregled izdelka
Številka dela: PD73R-682M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.75A 70 MOHM
Podatkovni listi: PD73R-682M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD73R-682M
Številka dela PD73R-682M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 1.75A 70 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57475 pcs Podatkovni list PD73R-682M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Druga imena PD73R-682M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.75A 70 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 1.75A Tok - nasičenost 1.75A