PD73R-153K
pregled izdelka
Številka dela: PD73R-153K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.3A 100 MOHM SMD
Podatkovni listi: PD73R-153K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD73R-153K
Številka dela PD73R-153K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 1.3A 100 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53229 pcs Podatkovni list PD73R-153K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Druga imena PD73R-153K TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 1.3A