PD43R-822M
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-822M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-822M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-822M
Številka dela PD43R-822M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81374 pcs Podatkovni list PD43R-822M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Druga imena PD43R-822M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 146 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 146 mOhm Max
Trenutna ocena 840mA Tok - nasičenost 840mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PD4437
PD4437
Proizvajalci: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Opis: DISPLAY PROGR 4CHAR 5X7 BRT GRN
Na zalogi: 1866 pcs
Prenesi: PD4437.pdf
RFQ
PD43R-473K
PD43R-473K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 440MA 844 MOHM
Na zalogi: 81478 pcs
Prenesi: PD43R-473K.pdf
RFQ
PD43R-562M
PD43R-562M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 990MA 126 MOHM