PD105R-564K
pregled izdelka
Številka dela: PD105R-564K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 330MA 1.9 OHM
Podatkovni listi: PD105R-564K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD105R-564K
Številka dela PD105R-564K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 330MA 1.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49917 pcs Podatkovni list PD105R-564K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Druga imena PD105R-564K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Trenutna ocena 330mA Tok - nasičenost 330mA