P3519R-823J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-823J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-823J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 387MA 1.96 OHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-823J.pdf2.P3519R-823J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-823J
Številka dela P3519R-823J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 387MA 1.96 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64504 pcs Podatkovni list 1.P3519R-823J.pdf2.P3519R-823J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-823J TR 100
P3519R-823JTR
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 387mA 1.96 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.96 Ohm Max
Trenutna ocena 387mA Tok - nasičenost 480mA