P3519R-681K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-681K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-681K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 3.31A 27 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-681K.pdf2.P3519R-681K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-681K
Številka dela P3519R-681K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 3.31A 27 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77038 pcs Podatkovni list 1.P3519R-681K.pdf2.P3519R-681K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-681K TR 100
P3519R-681KTR
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 3.31A 27 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max
Trenutna ocena 3.31A Tok - nasičenost 5.24A