P3519R-562J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-562J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519R-562J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.54A 124 MOHM
Podatkovni listi: 1.P3519R-562J.pdf2.P3519R-562J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519R-562J
Številka dela P3519R-562J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.54A 124 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70677 pcs Podatkovni list 1.P3519R-562J.pdf2.P3519R-562J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija P3519R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519R-562J TR 100
P3519R-562JTR
delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 1.54A 124 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 124 mOhm Max
Trenutna ocena 1.54A Tok - nasičenost 1.83A