P3519-684K
API DelevanAPI Delevan
P3519-684K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3519-684K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 150MA 13.6 OHM
Podatkovni listi: 1.P3519-684K.pdf2.P3519-684K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P3519-684K
Številka dela P3519-684K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 150MA 13.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS RoHS ni skladna
Količina na voljo 58014 pcs Podatkovni list 1.P3519-684K.pdf2.P3519-684K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
Druga imena P3519-684K TR 100 delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 680µH Unshielded Inductor 150mA 13.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.6 Ohm Max Trenutna ocena 150mA
Tok - nasičenost 170mA